ŠKODA JS

Jsme ŠKODA JS a.s. Stáli jsme u zrodu jaderné energetiky v Československu a za více než 60 let naší historie se vypracovali do pozice evropské špičky v oboru. Pracujeme na výjimečných projektech po celé Evropě, používáme moderní technologie, inovujeme. Jsme strategický partner velkých hráčů jaderné energetiky a stabilní zaměstnavatel.

Inženýring, Výroba, Servis - svým zákazníkům nabízíme široké portfolio výrobků a služeb, zastřešujeme rozsáhlé dodavatelské řetězce, velké investiční, ale i menší, specificky zaměřené projekty. Svých cílů a úspěchů dosahujeme díky tomu, že jsme sehraný tým a parta kolegů (a často i kamarádů), kteří se vzájemně respektují, pomůžou si a poradí, když je třeba.

ŠKODA JS je strategickým a spolehlivým partnerem při dodávkách vyšších investičních celků, generálních dodávek, ale i v rámci technicky specifických inženýrských projektů. Hlavním polem naší působnosti jsou modernizační projekty, dodávky bezpečnostních a řídicích systémů, inženýrské výpočty a další. Chceme se podílet na výstavbě nových evropských jaderných bloků v zemích jako Finsko, Maďarsko, Turecko nebo domácí Česko.

Více než čtyřicet let se specializujeme na výrobu tlakovovodních reaktorů (PWR) typu VVER. Počátkem devadesátých let jsme se zaměřili na modernizaci a prodlužování životnosti stávajících komponent a také na dodávku náhradních dílů. Neustále inovujeme a investujeme do nových technologií, pracujeme s unikátními materiály. Na míru zákaznickým požadavkům vyvíjíme a vyrábíme zařízení využívaná v provozu jaderných elektráren. Jsme generálním dodavatelem údržby a oprav primárního okruhu jaderných elektráren Temelín a Dukovany. Díky třem oborovým pilířům společnosti nabízíme komplexní řešení technického problému, na svém kontě máme řadu unikátních projektů.

Webové stránky partnera: www.skoda-js.cz