Koordinátoři

Nejbližší akce

FAV kvíz
16. dubna 2024 od 18:00
US-207
FAV kvíz 2024

 

Provedeme tě nástrahami studia

Koordinátoři jsou sdružením starších studentů a podporuje nás Fakulta aplikovaných věd. Naše činnost je zaměřena zejména na studenty prvních ročníků, které bychom rádi zkoordinovali, neboli usměrnili na jejich první cestě fakultou. Z tohoto důvodu pořádáme pravidelná setkání, kde se snažíme upozorňovat na důležité okamžiky zejména během prvního semestru (jako jsou například zápočty, jak se na ně připravit a tak dále).

Čekat můžete i různé užitečné informace a tipy ohledně všeho, co se týká života na univerzitě. Právě z toho důvodu se zaměřujeme i na pořádání různých akcí. Již tradicí se stává turnaj v BeatSaberu či FAV kvíz.

Především tu však jsme pro všechny studenty FAV, aby se na nás mohli obrátit s jakýmkoli (nejen administrativním) dotazem. Najdete nás na Discordu FAV nebo nám napište na e-mail

Zajímavých akcí není nikdy dost!

Pokud máš chuť zorganizovat nějakou akci, můžeš se na nás obrátit a my ti rádi pomůžeme. Můžeme například sehnat prostory nebo zařídit propagaci v rámci univerzity.

Ozvi se nám s nápady na soutěže, turnaje či jiné akce, které by dle tvého názoru byly zajímavé, a my se pokusíme je připravit.

Vše je o domluvě a FAVáci se dohodnout umí :)

Nebojte se ozvat, jsme tu pro vás

Kde najdete Koordinátory:

Veřejné přednášky najdete na sdíleném disku Koordinátorů (přístup přes gapps účet) nebo v záložce Akce a události.